Stosujesz komunalne osady ściekowe na cele rolnicze? Ważna informacja dla Ciebie❗️

Jeśli stosujesz komunale osady ściekowe na cele rolnicze (zgodnie z art. 96 Ustawy o odpadach) nie wpisujemy miejsca prowadzenia działalności. Natomiast w karcie ewidencji osadów ściekowych, należy wybrać kod i rodzaj odpadu (19 08 05- Ustabilizowane komunalne osady ściekowe), w zakładce ‘zastosowanie’ podajemy dane władającego ziemią wraz ze wskazaniem adresu, w którym dane osady ściekowe zostaną rzeczywiście zastosowane (informacja obligatoryjna). Należy wskazać numery ewidencyjne działek.

Podziel się:
  • 1157
  • 0
  • 0

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *