Co nas napędza?

Wideo, by przekazać Ci specjalistyczną wiedzę

Nagrania wideo to solidna podstawa naszych szkoleń. Zawierają specjalistyczną i praktyczną wiedzę z zakresu prawa i środowiska, a dokładniej ochrony środowiska. Wiedza, która jest Ci przekazywana w nagraniach pozwala na samodzielne przygotowanie dokumentacji omawianej podczas danego szkolenia. Dopełnieniem dla nagrań są prezentacje, w których zawarliśmy dokładne informacje o omawianym właśnie zagadnieniu, przepisie, normie, ze wskazaniem ustawy bądź rozporządzenia, z którego ono pochodzi. Ma to umożliwić Ci szybkie dotarcie do interesującego Cię przepisu prawa.

Każde nagranie szkoleniowe zawiera wszystkie najistotniejsze zagadnienia dla danego tematu omówione od A do Z przez naszych ekspertów – praktyków z zakresu prawa ochrony środowiska.

Niektóre z nagrań są krótsze, inne dłuższe, ale wszystkie opisane są czytelnym tytułem, tak abyś mógł łatwo się między nimi poruszać i szybko wrócić do tego zagadnienia, które jest dla Ciebie najbardziej interesujące. Dodatkowo, przy każdym wideo podaliśmy informację o przedziale czasowym, w który omawiana jest dane zagadnienie.

Dlaczego w ten sposób zdecydowaliśmy się przekazać Ci wiedzę?

Każdy z nas obserwuje rozwój i dostępność urządzeń mobilnych, oraz zmieniające się zapotrzebowanie na przystępną formę przekazywania treści specjalistycznych! Właśnie dlatego dla Ciebie przygotowaliśmy nagrania wideo. Ten rodzaj publikacji jest oceniany jako najbardziej przystępny i dostępny. Mówiąc w skrócie, zawsze, kiedy tego potrzebujesz masz dostęp do wiedzy!

Nasze materiały wideo