Przedsiębiorco!

Opłata rejestrowa BDO Przemysł i Środowisko

Loading

?Każdy prowadzący działalność gospodarczą, który korzysta z pojazdów (posiada FV za paliwo) zobowiązany jest do wykonania sprawozdania, jednak nie każdy podmiot musi złożyć je we właściwym dla swojej działalności Urzędzie Marszałkowskim!
?Jeśli po wykonaniu obliczeń otrzymana kwota nie przekroczy 100 zł – nie jesteśmy zobowiązani do składania sprawozdania.
?W przypadku jeśli obliczona kwota wynosi od 100 zł do 800 zł, jesteśmy zobligowani do złożenia sprawozdania, jednak nie dokonujemy opłaty na koto Urzędu.
?Każdy prowadzący działalność gospodarczą, który po dokonaniu obliczeń uzyska kwotę powyżej 800 zł musi dokonać opłaty za korzystanie ze środowiska i złożyć sprawozdanie.
❗️Termin składania sprawozdań to 31.03. każdego roku.✅

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Szkolenia, tworzone przez zespół ekspertów-praktyków

Proces od A do Zet

Szkolenia pokazują cały proces przebiegu postępowania administracyjnego

Wzory, kalkulatory i instruktaże

Dajemy Ci gotowe narzędzia do pracy

Materiały dostępne 24/7

Dzięki formie online możesz korzystać z materiałów w dowolnym czasie

Prosty przekaz

Zrozumiały, klarowny sposób przekazywania wiedzy na skomplikowane tematy

Pomoc w zrozumieniu przepisów

Pomagamy zrozumieć podstawy prawne i podnosimy kompetencje

Studium przypadku

Przykłady z życia wzięte - od najczęściej spotykanych po innowacyjne, niecodzienne

Analiza orzeczeń

Szczegółowo analizujemy orzeczenia sądów i akty prawne, aby najlepiej przygotować Cię do opracowania dokumentacji

Materiały publikowane w Bazie wiedzy Akademii Przemysłu i Środowiska, nie stanowią porad prawnych lub innego profesjonalnego doradztwa. Prowadzący www.przemyslisrodowisko.pl dokładają wszelkich starań, aby informacje zamieszczone w Bazie wiedzy Akademii Przemysłu i Środowiska były prawdziwe i rzetelne, jednakże nie ponoszą odpowiedzialności za wykorzystanie informacji publikowanych w Bazie wiedzy, w szczególności za szkody lub straty poniesione przez kogokolwiek wskutek jakiegokolwiek wykorzystania treści umieszczonych w Bazie wiedzy.

Wszelkie materiały umieszczone w Bazie wiedzy podlegają ochronie na podstawie przepisów prawa autorskiego oraz innych przepisów dotyczących ochrony własności intelektualnej. Nie dopuszcza się, bez wyraźniej, pisemnej zgody Akademii Przemysłu i Środowiska, kopiowania, redystrybucji, rozpowszechniania, udostępniania oraz wykorzystywania w inny sposób całości lub części danych zawartych na stronie www.przemyslisrodowisko.pl i platformie szkoleniowej.